• 1027 Budapest, Csalogány utca 47-49.
  • +36 (1) 354-5361
  • eszzrt @ eszzrt . hu

Karrier

01

Adatelemző

2022.08.22.

Egészségügyi Szolgáltató Zrt.
keres
adatelemzői feladatokra
munkavállalót

Főbb feladatok:

  • Egészségügyi intézmények közbeszerzési terveinek elkészítésében való közreműködés statisztikai adatok elemzésével, piaci elemzések készítésével,
  • egészségügyi intézményektől adatbekérés, beérkező adatok feldolgozása,
  • a kapott adatok elemzése a közbeszerzési szerződéseknek való megfelelőség szempontjából,
  • a lezajlott közbeszerzési eljárások tekintetében adatszolgáltatási kötelezettség teljesítése.

Követelmények, elvárások:

  • magyar állampolgárság;
  • büntetlen előélet;
  • felsőfokú végzettség;
  • MS Office professzionális felhasználói szintű gyakorlat (Excel, Word);

Elvárt kompetenciák:

  • precizitás, alaposság és megbízhatóság;
  • pozitív, proaktív, felelősségteljes személyiség;
  • terhelhetőség;
  • önálló munkavégzés;

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés;
  • béren kívüli juttatás;
  • stabil, családbarát munkahely;
  • rugalmasság;
  • elkötelezett, fiatalos támogató csapat;
  • kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai karrier és szakmai képzéseken való részvételi lehetőség;

Jelentkezéshez csatolandó:

  • fényképes szakmai önéletrajz;
  • iskolai végzettséget igazoló oklevelek másolata;
  • pályázó hozzájáruló nyilatkozata arról, hogy pályázati anyagát a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik;

Munkavégzés helye: 1027 Budapest, Csalogány utca 47-49.;
Munkaviszony jellege: Teljes munkaidős, határozatlan idejű;
Szükséges tapasztalat: 1-3 év tapasztalatot igényel;
A jelentkezését kérem, küldje meg elektronikusan az allaspalyazat@eszzrt.hu e-mail címre.
Jelentkezési határidő: 2022.09.15.
A munkakör a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.

03

Pénzügyi-gazdasági referens

Egészségügyi Szolgáltató Zrt. keres pénzügyi-gazdasági referens munkakörbe munkavállalót.

Bővebben

h03

Közbeszerzési szakértő

Egészségügyi Szolgáltató Zrt. keres közbeszerzési szakértői feladatokra munkavállalót.

Bővebben

02

Hr referens

Egészségügyi Szolgáltató Zrt. keres Hr referens munkakörbe munkavállalót.

Bővebben